POLO USPJ463R4

ЦЕНА: 3.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ463R4

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик