POLO USPJ523EA

ЦЕНА: 3.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ523EA

БОЈА

Бела, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик