POLO USPJ530EA

ЦЕНА: 1.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ530EA

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик