POLO USPJ568EA

ЦЕНА: 2.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ568EA

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик