POLO USPJ925BR

ЦЕНА: 3.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ925BR

БОЈА

Црна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа