POLO USPJ944BR

ЦЕНА: 2.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ944BR

БОЈА

Кафеава

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик