POLO USPJ949BR

ЦЕНА: 3.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ949BR

БОЈА

Кафеава, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик