Swiss Military SM30192.02

ЦЕНА: 25.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM30192.02

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

10 ATM

ФУНКЦИИ

Штоперица, Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло