Swiss Military SM34004.02

ЦЕНА: 13.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34004.02

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

50 метри

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик